5 Haziran 2013 Çarşamba

Duygulandıran kokularÇıkış yılı: 2013

Üst nota: Jalapeno
Orta nota: Habanero
Dip nota: Serrano

Kentli yaşam tarzına uygun, unisex, her yaştan insanın kullanabileceği bir koku.

Unisex yapısıyla özellikle öne çıkıyor. Lansmanı geçtiğimiz hafta içerisinde başta Taksim olmak üzere tüm yurtta yapıldı.

Kokuyu ilk aldığımızda, Terre d'Hermes'te olduğu gibi -hangi doğal malzemelerle yapılmış bilemiyorum ancak gerçekten hissiyatı veriyor-bir barut akoru ile karşılaşıyoruz.

Üst notaları cidden duygulandırıyor. Doğallık hissiyatı sanırım organikliğinden kaynaklanıyor. Tamamen organik notalar kullanılmış.

Orta notalarda özellikle Meksika mutfağından bir festival adeta. Ancak buna gölge düşüren, nerden geldiğini tam anlayamadığım hafiften sirkeyi andıran bir rayiha geliyor.

Sıktıkça sıkası geliyor insanın ve ferahlatıcı etkisiyle özellikle yaz kullanımı için öne çıkıyor.


Dip notalarındaki harmoni ve kalite kesinlikle göz yaşartan cinsten.
Farklı şişe ve ebatlarda piyasada bulabilirsiniz.Duş jeli ve eau de cologne serisi de, kullanım kalitesini arttırıyor. Ferahlık hissini arayanlar deneyebilir.
Koku: 10 Kalıcılık: 10 Farkedilirlik: 10 Genele hitap: 10

Gerçekten bir harika

10 yorum:

 1. Mükemmel olmuş kardeşim, evde 1 şişe vardı en kısa zamanda 1 tane daha edinecem.

  YanıtlaSil
 2. Ha ha, süper :)

  YanıtlaSil
 3. :) Süper bir post olmuş tebrikler

  YanıtlaSil
 4. Açıkcası portakallısını yiyince biberlisi pek tatmin etmedi beni. Biraz da yapay buldum. Farkedilirlik müthiş olmasına rağmen kalıcılık orta seviyede. Bi de ben maskülen buldum ama polisler unisex olarak kullanıyorlar.

  YanıtlaSil
 5. Manisa'da bulamadım ama İzmir'deki arkadaşlarım kullanmışlar çok memnun kalmışlar. Sample istedim, gönderdiler. Açılışı biraz genzimi yaktı, sizin soylediğinizin aksine sanki sentetiklik var gibi geldi. Ortalara doğru ister istemez koşturmaya başladım ve bir ferahlama hissettim. Sadece yaz için değil bütün mevsimlerde kullanılabilir bence. Unisex bir koku ve günlük kullanıma çok uygun. Kız arkadaşım da kullandı ama makyaj akıtabiliyor.Bayanların makyajsızken kullanmalarını tavsiye ederim. 10 puan!

  YanıtlaSil
 6. Ellerine sağlık kardeşim. Testerıda kendide çok rahat bulunuyor heryerde. Denemeyen arkadaş varsa şiddetle tavsiye ediyorum.

  YanıtlaSil
 7. bu yorum bi harika dostum

  YanıtlaSil
 8. Aldım ve geri iyade ettim. Herkese hitap eden bir koku değil internetten almayın, gidin önce bir deneyin parfümerilerden. 20-30 yaş grubuna daha uygun sanki.

  YanıtlaSil
 9. biz doguda bu kokuya alışıgız sizde alışın cilde iyi geliyor.fazla kullandıgın zaman baş ağrısı yapar

  YanıtlaSil
 10. Ciltte ve giysideki kalıcılığı bir harika! Bir de sürünüp duş aldığınızda reactive oluyor, duygulandırıyor, gözleri yaşartıyor!

  YanıtlaSil